Vadovų komandos kompetencijų vertinimas ir ugdymas

Kaip užtikrinti ir palaikyti aukštą vadybos lygį organizacijoje?

Aptarsime:

  • Kokias konkrečiai vadybos kompetencijas verta vertinti ir vystyti?
  • Vadybos kompetencijų vertinimo metodai (asmenybės bruožų, bendrųjų gebėjimų, 360, vadovavimo stiliaus, vertinimo centras ir kiti). Metodų privalumai ir trūkumai. Kuriose situacijose kuriuos metodus naudoti tikslingiausia?
  • Potencialo ir vykdymo vertinimas.
  • Grįžtamasis ryšys nėra kompetencijų vertinimas. Pagrindiniai skirtumai ir kaip efektyviai pasinaudoti tiek vienu, tiek kitu metodu.
  • Vadybos kompetencijų ugdymo metodai. Kaip pasirinkti tinkamiausius?

Webinarą veda

Tomas yra „Lyderystės ir verslo akademijos”, kuri specializuojasi vadovų ugdymo ir kompetencijų vadybos srityse, įkūrėjas ir lektorius. Taip vadovauja UAB „HILL International Baltic“, kuri Baltijos šalyse atstovauja vieną iš pirmųjų personalo konsultacinių kompanijų Europoje „HILL International“, dar 1976 m. įkurtą Vienoje ir šiuo metu sėkmingai veikiančią visame pasaulyje. HILL International jau daugybę metų dirba kompetencijų vertinimo, personalo vadybos ir organizacijų vystymo srityse. Tomas baigė ICF (International Coach Federation) patvirtintą „Baltijos koučingo centro“ programą “Leader as Coach“ ir NLPTM trenerio kursą JAV (The Society of NLP™ Licensed Master, Practitioner and provisional Trainer of Neuro-Linguistic Programming ®), taip pat sertifikuotas HILL Management vadybos konsultantas ir turi daugiau, nei 5000 valandų ugdymo sesijų ir mokymų vedimo patirties.