IV-oji grupė (WEBINARAS)

Kokybiškas KOMPETENCIJŲ MODELIO kūrimas ir diegimas organizacijoje

(+ atlygio sistema, efektyvesnė atranka ir talentų vadyba, darbuotojų ugdymas)

Birželio 10 d. (trečiadienis) 14:00 – 18:00 val. (įvyko, galimas vaizdo įrašas)
Birželio 11 d. (ketvirtadienis) 14:00 – 18:00 val. (
įvyko, galimas vaizdo įrašas)
Birželio 18 (ketvirtadienis) 14:00 – 17.00 – webinaro dalyviams nemokama klausimų ir atsakymų sesija.

Kam skirtas ir apie ką šis webinaras?

Webinaras skirtas personalo vadovams ir specialistams, planuojantiems ar jau dalyvaujantiems kompetencijų modelio/atlygio sistemos/talentų programos kūrimo procese.

Ko tikėtis?

Kompetencijų vadyba kardinaliai skiriasi nuo tradicinės personalo vadybos, nes remiasi skirtingomis kertinėmis prielaidomis apie tai, kas lemia organizacijos sėkmę. Tai atskiras požiūrio ir metodikų rinkinys, todėl kompetencijų modelis nekuria vertės pats savaime (net gali turėti neigiamos įtakos organizacijos efektyvumui ir pelningumui, jei kuriamas ir diegiamas netinkamai), nebent yra aiškiai susisietas su organizacijos tikslais, atlygio sistema, darbuotojų atrankos strategija, vidiniais karjeros ir ugdymo planais, reguliariu kompetencijų vertinimu ir iš jo išplaukiančiais sprendimais ir veiksmais. Taip pat svarbus darbuotojų įtraukimas ir pritarimas, kad kompetencijų vadyba kurtų maksimalią pridėtinę vertę organizacijai.

Kompetencijų modelio kūrimas yra gan ilgas procesas, todėl jo pradžioje pasukus šiek tiek ne tuo keliu galimos didžiulės laiko ir pinigų sąnaudos, kurios galų gale nesukurs norimo rezultato.

Webinaro metu žingsnis po žingsnio aptarsime kompetencijų modelio kūrimo ir diegimo tikslus, strategijas, etapus, dažniausiai pasitaikančias klaidas, naudas ir rizikas, kad webinaro pabaigoje turėtumėte visą reikalingą informaciją bei veiksmų planą sprendimams AR ir KAIP kurti ir diegti kompetencijų modelį savo organizacijoje.

Pagrindinės temos:

  • Kompetencijų vadyba bendrame organizacijos strategijos kontekste. Didžiausi iššūkiai prieš priimant sprendimą bei dažniausiai pasitaikančios ir brangiausiai kainuojančios klaidos.
  • Kompetencija; kompetencijų biblioteka; kompetencijų modelis; bendrosios, specialiosios, vadybinės, profesinės kompetencijos – kas konkrečiai tai yra ir kas nėra?
  • Kompetencijų modelio struktūra – kaip atrodo kokybiškas galutinis rezultatas?
  • Trys skirtingos kompetencijų modelio kūrimo strategijos: procesai, skirtumai, rizikos ir privalumai.
  • POTENCIALO (potential) ir VYKDYMO (performance) matrica.
  • Kompetencijų vertinimo metodikų apžvalga (asmenybės profilis, bendrųjų gebėjimų vertinimas, vertinimo centras, 3600 grįžtamojo ryšio tyrimas ir kiti). Skirtingų metodikų patikimumas, privalumai ir trūkumai. Kurią metodiką kuriose situacijose naudoti vertingiausia?
  • Kompetencijų modelio ir atlygio sistemos sąsajos.
  • Kompetencijų modelis darbuotojų atrankoje.
  • Kompetencijų modelis talentų identifikavimui, ugdymui ir karjeros planavimui.
  • Kompetencijų modelis ir darbuotojų ugdymas.

Webinaro detalės:

Laikas: 2020 m. birželio mėn. 10 ir 11 d. (trečiadienis ir ketvirtadienis) 14.00 – 18.00 val. Jei kažkurioje webinaro dalyje negalėsite dalyvauti tiesiogiai, galėsite peržiūrėti įrašą jums patogiu laiku per savaitę po gyvo webinaro.

Taip pat webinaro dalyviams dovanojame nemokamą klausimų ir atsakymų sesiją birželio 18 d. (ketvirtadienį) nuo 14.00 val. iki 17.00 val.

Investicija: 160 Eur + PVM (5% nuolaida taikoma iš vienos įmonės registruojant 2 – 3 dalyvius; 10% nuolaida taikoma iš vienos įmonės registruojant 4 ir daugiau dalyvių).

Įskaičiuota: 8 val. trukmės webinaras, dalyvio pažymėjimas, metodinė medžiaga, dokumentų pavyzdžiai, galimybė peržiūrėti webinaro įrašą savaitę po webinaro nuo webinaro pabaigos (iki klausimų/atsakymų sesijos). 

Papildoma informacija

Užsiregistruokite į webinarą užpildę žemiau esančią formą. Jei jus domina galimybė organizuoti vidines darbo sesijas kompetencijų vadybos klausimais tik jūsų kompanijoje ar konsultacinis palaikymas kompetencijų modelio/atlygio sistemos/talentų programos kūrimo procese, susisiekite su Aušra Zabielaite – ausra@hill-management.eu, +370 615 87686.

 

Webinarą veda Tomas Jocius

Tomas yra “Lyderystės ir verslo akademijos”, kuri specializuojasi vadovų ugdymo ir kompetencijų vadybos srityse, įkūrėjas ir lektorius. Taip vadovauja UAB „HILL International Baltic“, kuri Baltijos šalyse atstovauja vieną iš pirmųjų personalo konsultacinių kompanijų Europoje „HILL International“, dar 1976 m. įkurtą Vienoje ir šiuo metu sėkmingai veikiančią visame pasaulyje. HILL International jau daugybę metų dirba kompetencijų vertinimo, personalo vadybos ir organizacijų vystymo srityse. Tomas baigė ICF (International Coach Federation) patvirtintą „Baltijos koučingo centro“ programą “Leader as Coach“ ir NLPTM trenerio kursą JAV (The Society of NLP™ Licensed Master, Practitioner and provisional Trainer of Neuro-Linguistic Programming ®), taip pat sertifikuotas HILL Management vadybos konsultantas ir turi daugiau, nei 5000 valandų ugdymo sesijų ir mokymų vedimo patirties.