Registracijos į atvirus VšĮ „Lyderystės ir verslo akademija” seminarus taisyklės

  1. Registracija į atvirus seminarus tvirtinama po apmokėjimo. Minimali suma registracijai patvirtinti yra 100 Eur seminaro kainos, jei seminaro aprašyme nenurodyta kitaip . Visa suma apmokama ne vėliau, nei likus 2 (dviems) darbo dienoms iki seminaro pradžios pagal organizatoriaus išrašytą PVM sąskaitą faktūrą išankstiniam apmokėjimui. Originali PVM sąskaita faktūra išrašoma ne vėliau, nei per dvi darbo dienas nuo seminaro ar seminarų ciklo pabaigos.
  2. Mokymų organizatorius pasilieka teisę iškilus nenumatytoms aplinkybėms keisti mokymų datą ar vietą (atitinkančią minimą seminaro pristatyme). Apie tai iškart informuojami užsiregistravę dalyviai. Jei dėl datos ir/ar vietos pasikeitimo nebegalite dalyvauti seminare, už seminarą sumokėta suma grąžinama per 2 darbo dienas arba gali būti panaudojama dalyvauti kitame VšĮ „Lyderystės ir verslo akademija” organizuojamame seminare.
  3. Atšaukus dalyvavimą likus 5 ar mažiau darbo dienų iki mokymų pradžios, avansas (100 Eur seminaro kainos) nėra grąžinamas, tačiau gali būti panaudojamas dalyvauti kitame VšĮ „Lyderystės ir verslo akademija” organizuojamame seminare. Atšaukus dalyvavimą iki seminaro likus daugiau nei 5 darbo dienoms, visa sumokėta suma grąžinama per 2 darbo dienas.
  4. VšĮ „Lyderystės ir verslo akademija“ turi teisę naudoti aukščiau nurodytus asmens duomenis pagal savo privatumo politikos nuostatas.
  5. VšĮ „Lyderystės ir verslo akademija“ turi teisę aukščiau nurodytu el. paštu siųsti naujienas, susijusias su mokymų programomis. Šią teisę galite bet kada atšaukti.