Pardavimo komandos kompetencijų vertinimas ir ugdymas  • Kokias konkrečiai pardavimo specialistų kompetencijas verta vertinti ir vystyti?
  • Į ką būtina atsižvelgti renkantis pardavėjus į savo komandą?
  • Potencialo ir vykdymo vertinimas.
  • Pardavimo kompetencijų vertinimo metodai. Metodų privalumai ir trūkumai. Kuriose situacijose kuriuos metodus naudoti tikslingiausia?
  • Pardavimo kompetencijų ugdymo metodai. Kaip pasirinkti tinkamiausius?

WEBinarą veda Tomas Jocius

Tomas yra „Lyderystės ir verslo akademijos”, kuri specializuojasi vadovų ugdymo ir kompetencijų vadybos srityse, įkūrėjas ir lektorius. Taip vadovauja UAB „HILL International Baltic“, kuri Baltijos šalyse atstovauja vieną iš pirmųjų personalo konsultacinių kompanijų Europoje „HILL International“, dar 1976 m. įkurtą Vienoje ir šiuo metu sėkmingai veikiančią visame pasaulyje. HILL International jau daugybę metų dirba kompetencijų vertinimo, personalo vadybos ir organizacijų vystymo srityse. Tomas baigė ICF (International Coach Federation) patvirtintą „Baltijos koučingo centro“ programą “Leader as Coach“ ir NLPTM trenerio kursą JAV (The Society of NLP™ Licensed Master, Practitioner and provisional Trainer of Neuro-Linguistic Programming ®), taip pat sertifikuotas HILL Management vadybos konsultantas ir turi daugiau, nei 5000 valandų ugdymo sesijų ir mokymų vedimo patirties.