Juodasis diržas VADYBOJE: 7 svarbiausios efektyvių vadovų kompetencijos

Kam skirtas ir apie ką šis webinaras?

Webinaras skirtas vadovams, turintiems tiesioginių pavaldinių ir norintiems siekti aukštesnių komandos rezultatų per efektyvesnę vadybą. Temos apima svarbiausias vadybos žmonėms kompetencijas, tokias kaip tikslų kėlimas ir įgyvendinimo planavimas, kokybiškas funkcijų paskirstymas, asmeninio ir komandos darbo efektyvumo užtikrinimas, delegavimas, grįžtamojo ryšio teikimas, darbuotojų ugdymas, tinkamo motyvacijos ir įsitraukimo lygio užtikrinimas.

Temos:

  • 2 nuostatos, padedančios vadovauti efektyviau.
  • Tikslų kėlimas ir jų įgyvendinimo planavimas.
  • Kokybiškas funkcijų paskirstymas.
  • Asmenininio ir komandos darbo efektyvumo užtikrinimas.
  • Delegavimas.
  • Grįžtamojo ryšio teikimas.
  • Darbuotojų ugdymas.
  • Tinkamo motyvacijos ir įsitraukimo lygio užtikrinimas.

Peržiūrėkite webinarą dabar:

Jei norite pirmieji sužinoti apie mūsų organizuojamus renginius, webinarus ar kitą turinį, užsiregistruokite naujienlaiškiui įvedę savo el. paštą formoje puslapio dešinėje.

WEBinarą veda Tomas Jocius

Tomas yra „Lyderystės ir verslo akademijos”, kuri specializuojasi vadovų ugdymo ir kompetencijų vadybos srityse, įkūrėjas ir lektorius. Taip vadovauja UAB „HILL International Baltic“, kuri Baltijos šalyse atstovauja vieną iš pirmųjų personalo konsultacinių kompanijų Europoje „HILL International“, dar 1976 m. įkurtą Vienoje ir šiuo metu sėkmingai veikiančią visame pasaulyje. HILL International jau daugybę metų dirba kompetencijų vertinimo, personalo vadybos ir organizacijų vystymo srityse. Tomas baigė ICF (International Coach Federation) patvirtintą „Baltijos koučingo centro“ programą “Leader as Coach“ ir NLPTM trenerio kursą JAV (The Society of NLP™ Licensed Master, Practitioner and provisional Trainer of Neuro-Linguistic Programming ®), taip pat sertifikuotas HILL Management vadybos konsultantas ir turi daugiau, nei 5000 valandų ugdymo sesijų ir mokymų vedimo patirties.