Efektyvus darbuotojų ugdymas ir veiksmingi koučingo metodai vadovams

2019 m. rugsėjo 17 – 18 d. 9.00 – 16.30 val., Vilnius

Ko tikėtis?

CFO: kas bus jei žmones mokysime, investuosime į juos, ir tada jie išeis?
CEO: o kas bus, jie jų nemokysime, neinvestuosime, ir jie pasiliks?

Pagrindinis ugdymo tikslas – sukurti tvarius (ilgalaikius) ir kokybiškus pokyčius elgesyje, kurį lemia turimos žinios, įgūdžiai, požiūris, motyvacija bei asmenybės bruožai. Sesija skirta padėti vadovams efektyviau nustatyti darbuotojų ugdymo poreikį, parinkti tinkamiausius ugdymo metodus bei išmatuoti ugdymo efektyvumą, taip pat sustiprinti ugdomojo pokalbio įgūdžius.

Pagrindinės temos:

  • Objektyvus darbuotojų ugdymo poreikio nustatymas, remiantis stebėjimu, kompetencijų vertinimu, veiklos rodikliais ir kitais metodais.
  • Darbuotojų ugdymo metodai (mokymas, mentorystė, konsultavimas, koučingas ir kiti) ir jų veiksmingumas skirtingose situacijose.
  • Tiesioginio vadovo ir ugdomojo vaidmuo kompetencijų kėlimo procese.
  • Būtinos prielaidos efektyviam ugdymui.
  • Ugdymo plano sudarymas ir tinkamiausių ugdymo priemonių parinkimas.
  • Ugdymo efektyvumo matavimas.
  • Bazinė ugdomojo pokalbio struktūra ir praktika.
  • Į sprendimus orientuoto koučingo pokalbio struktūra ir praktika.

Seminaro detalės:

Vieta: Vilnius, apie konkretų viešbutį, kuriame vyks mokymai, informuosime užsiregistravusius dalyvius.
Laikas: rugsėjo 17 d. (antradienis) – 18 d. (trečiadienis) 9.00 – 16.30 val.

Investicija: 340 Eur + PVM (5% nuolaida taikoma iš vienos įmonės registruojant 2 – 3 dalyvius; 10% nuolaida taikoma iš vienos įmonės registruojant 4 ir daugiau dalyvių).

Įskaičiuota: dviejų dienų seminaras; pietūs ir kava abi dienas, seminaro darbo knyga ir mokymosi priemonės.

Keletas Tomo seminarų dalyvių atsiliepimų:

„Labai stipru buvo visos praktinės užduotys, nes tik praktikos dėka žinios iš tiesų panaudojamos.“ – Kasparas Tolkušinas, UAB „Dorena“

„Dėkoju jums už puikius mokymus. Tikrai rasiu pritaikymą tiek darbiniame, tiek asmeniniame kontekste. Turinys puikus, adaptuotas prie grupės poreikių ir  gan plataus spektro savo pritaikymu.“ – Laurynas Keršys, UAB „Baltic Travel Service“

„Diskusijos, praktinės užduotys grupelėse, dalinimasis patirtimi, sukauptomis žiniomis – susirinkusių mokytis, geranoriškų dalyvių dėka visa tai buvo.“ – Erika Dainienė, Kermi GmbH atstovas Lietuvoje

„Norėčiau padėkoti už žinias, naują patirtį ir pozityvą seminaro metu bei puikiai surinktą įvairių asmenybių komandą.“ – Živilė Ališauskaitė, UAB „BPN LT“

„Ačiū labai už puikiai organizuotus mokymus. Turinys buvo aiškus, o temos – aktualios.“ – Marius Stundžia

Papildoma informacija

Užsiregistruokite užpildę registracijos formą žemiau. Dėl bet kokios papildomos informacijos, taip pat, jei Jus domina galimybė suorganizuoti vidinę ugdymo programą tik jūsų įmonės vadovams, susisiekite su Aušra Zabielaite – ausra@hill-management.eu, +370 615 87686.

Seminarą veda Tomas Jocius

Tomas yra “Lyderystės ir verslo akademijos”, kuri specializuojasi vadovų ugdymo ir kompetencijų vadybos srityse, įkūrėjas ir lektorius. Taip vadovauja UAB „HILL International Baltic“, kuri Baltijos šalyse atstovauja vieną iš pirmųjų personalo konsultacinių kompanijų Europoje „HILL International“, dar 1976 m. įkurtą Vienoje ir šiuo metu sėkmingai veikiančią visame pasaulyje. HILL International jau daugybę metų dirba kompetencijų vertinimo, personalo vadybos ir organizacijų vystymo srityse. Tomas baigė ICF (International Coach Federation) patvirtintą „Baltijos koučingo centro“ programą “Leader as Coach“ ir NLPTM trenerio kursą JAV (The Society of NLP™ Licensed Master, Practitioner and provisional Trainer of Neuro-Linguistic Programming ®), taip pat sertifikuotas HILL Management vadybos konsultantas ir turi daugiau, nei 5000 valandų ugdymo sesijų ir mokymų vedimo patirties.