Kaip suformuoti stiprias komandas ir joms kokybiškai vadovauti atsižvelgiant į vadovo lyderystės stilių bei asmenines charakteristikas?
IV grupė

2023 m. spalio 24 – 25 d. 9.00 – 16.45 val., Vilnius

Ko gero patikimiausias ir detaliausias rinkoje asmenybės bruožų, bendrųjų gebėjimų ir vadovavimo stiliaus tyrimas, individuali rezultatų ataskaita ir analizė raštu bei 16 ak. val. darbo sesija vadovams.

Kaip viskas vyks?

 1. Užsiregistravę į mokymus gausite nuorodą į 4 modulių tyrimą lietuvių kalba – HILL kompetencijų analizę. Tyrimą sudaro asmenybės bruožų, loginio mąstymo, efektyvumo ir koncentracijos, vadovavimo ir lyderystės stiliaus moduliai. Klausimynams užpildyti internetu skirsite maždaug 2 – 2,5 val.
 2. Užpildę klausimynus gasite rezultatų ataskaitą ir analizę raštu (2 atskiri dokumentai). Analizė apima tokias sritis, kaip kertinių vadybos kompetencijų potencialų įverčiai, elgesio tendencijos, stiprybės ir galimos rizikos, rekomenduojama darbo aplinka, ugdymo rekomendacijos.
 3. Rezultatus atsinešite į mokymus, kuriuose detaliai aptarsime kiekvieną iš rodiklių (jūsų individualūs rezultatai bus matomi tik jums, nebent savo nuožiūra nuspręsite pasidalinti ir aptarti tam tikrus rodiklius).

Rezultatų ataskaitos pavyzdį galite peržiūrėti paspaudę šią nuorodą. Dėl detalesnio metodikos pristatymo ar rezultatų analizės pavyzdžio, susisiekite su Aušra Zabielaite (+370 615 87686 | ausra@lyderystesakademija.lt).

Temos, kurias aptarsime:

 • 12 asmenybės bruožų ir jų nulemtos elgesio tendencijos, stiprybės bei rizikos vadybos kontekste.
 • Kaip konkrečiai šie bruožai formuoja jus kaip vadovą?
 • Kokias užduotis vertingiausia skirti ir kaip kokybiškai vadovauti skirtingomis charakteristikomis pasižymintiems komandos nariams?
 • Kokius motyvuojančius ir demotyvuojančius veiksnius nulemia asmenybė?
 • Kurie konkrečiai asmenybės bruožai nulemia sėkmę vadyboje, pardavimuose, dirbant komandoje arba individualiai bei kituose kontekstuose?
 • Kokios konfliktinės situacijos gali kilti būtent dėl asmenybės skirtumų – kaip jų išvengti ir spręsti?
 • Bendrųjų gebėjimų (loginio mąstymo / IQ) įtaka pasiekimams, sprendimų priėmimui ir vykdymui plačiąja prasme.
 • Kaip formuoti ir įgalinti komandas, atsižvelgiant į asmenines kandidatų ar darbuotojų charakteristikas.
 • Kaip pasirinkti žmones, tinkamiausius būtent jūsų komandai?
 • Koks konkrečiai jūsų vadovavimo ir lyderystės stilius? Kokios jo galimybės ir apribojimai?
 • Kokie vadovavimo ir lyderystės stiliai vertingiausi įvairiuose kontekstuose?
 • Kokioms komandoms, atsižvelgdami į savo vadovavimo stilių, galite vadovauti kokybiškiausiai?
 • Kokios potencialiausios jūsų, kaip vadovo, augimo kryptys?

Dar daugiau:

 • Gausite konkrečių patarimų, į ką atkreipti dėmesį renkantis žmones į tam tikras pozicijas.
 • Gausite konkrečių patarimų, į ką atkreipti dėmesį renkantis žmones pagal jūsų asmenines charakteristikas ir vadovavimo stilių.
 • Geriau pažinsite save – dar geriau suvoksite savo ir kitų stiprybes bei apribojimus, rasite efektyvesnių būdų sutelkti ir įgalinti savo komandą.
 • Kur kas geriau gebėsite identifikuoti tam tikrų konliktinių situacijų priežastis ir efektyviau konfliktines situacijas spręsti.
 • Kelsite adektvatesnius lūkesčius sau ir kitiems, tad efektyviau panaudosite resursus, nukreipdami juos ten, kur potencialo pokyčiams daugiausia.
 • Priimsite kokybiškesnius darbuotojų pasirinkimo ir ugdymo sprendimus.

Seminaro detalės:

Vieta: Vilnius, apie konkrečią vietą informuosime mokymų dalyvius.
Laikas: 2023 m. spalio 24 – 25 d. (antradienis – trečiadienis) 9.00 – 16.45 val.

Investicija: 597 Eur + PVM vienam dalyvui už, ko gero, detaliausią ir patikimiausią online vadybos kompetencijų tyrimą; rezultatų ataskaitą ir analizę raštu bei 16 ak. val. darbo sesiją gyvai. Kava, užkandžiai ir pietūs abi mokymų dienas įskaičiuoti.
Iš vienos įmonės registruojantis dviese, taikome 5%; trise – 7%; keturiese ir daugiau – 10% nuolaidą.

Keletas Tomo seminarų dalyvių atsiliepimų:

„Labai stipru buvo visos praktinės užduotys, nes tik praktikos dėka žinios iš tiesų panaudojamos.“ – Kasparas, UAB „Dorena“

„Dėkoju jums už puikius mokymus. Tikrai rasiu pritaikymą tiek darbiniame, tiek asmeniniame kontekste. Turinys puikus, adaptuotas prie grupės poreikių ir  gan plataus spektro savo pritaikymu.“ – Laurynas, UAB „Baltic Travel Service“

„Diskusijos, praktinės užduotys grupelėse, dalinimasis patirtimi, sukauptomis žiniomis – susirinkusių mokytis, geranoriškų dalyvių dėka visa tai buvo.“ – Erika, Kermi GmbH atstovas Lietuvoje

„Norėčiau padėkoti už žinias, naują patirtį ir pozityvą seminaro metu bei puikiai surinktą įvairių asmenybių komandą.“ – Živilė, UAB „BPN LT“

„Ačiū labai už puikiai organizuotus mokymus. Turinys buvo aiškus, o temos – aktualios.“ – Marius, UAB „Pakmarkas”

Seminarą veda

Dabar Tomas Baltijos šalyse atstovauja vieną iš pirmųjų personalo konsultacinių kompanijų Europoje „HILL International“, dar 1976 m. įkurtą Vienoje ir šiuo metu vienjančią virš 200 konsultantų bei sėkmingai veikiančią 20 šalių. HILL International jau daugybę metų padeda vadovams siekti aukščiausio meistriškumo ir dirba organizacijų vystymo, personalo vadybos ir vadybos srityse. Tomas baigė ICF (International Coach Federation) patvirtintą „Baltijos koučingo centro“ programą “Leader as Coach“ ir NLPTM trenerio kursą JAV (The Society of NLP™ Licensed Master, Practitioner and provisional Trainer of Neuro-Linguistic Programming ®), taip pat sertifikuotas HILL Management vadybos konsultantas ir turi daugiau, nei 5000 valandų ugdymo sesijų ir mokymų vedimo patirties.

Dėl bet kokios papildomos informacijos, taip pat, jei Jus domina galimybė suorganizuoti vidinę ugdymo programą tik jūsų įmonės vadovams, susisiekite su Aušra Zabielaite – ausra@lyderystesakademija.lt, +370 615 87686.