Iš švietimo sistemos į darbo rinką:
4 kompetencijos, kurias privalu įgyti.

2022 m. balandžio 28 d. 15:00  – 17.00 val. Vilniuje, (apie konkrečią vietą miesto centre informuosime užsiregistravusius dalyvius), renginys NEMOKAMAS.

VšĮ Lyderystės ir verslo akademija kartu su partneriais iš Jungtinės Karalystės, Italijos, Belgijos, Austrijos ir Graikijos įgyvendino ES lėšomis finansuojamą projektą, skirtą identifikuoti esminius skirtumus tarp kompetencijų, kurias įgyjame švietimo sistemoje (tiek mokykloje, tiek universitete), bei darbdavių poreikių. Taip pat sukūrėme įrankių bei metodų ugdyti kompetencijoms, kurios būtinos įsilieti darbo rinką šiandien. Projekto metu labiausiai koncentravomės į kūrybos ir kultūros sektorius, tačiau esame tikri, kad įžvalgos bus vertingos tiek norintiems įtaigiau pristatyti save norimam darbdaviui, tiek planuojantiems savo karjerą bei siekantiems tapti vertingesniais savo organizacijoms bet kurioje srityje.

Į susitikimą kviečiame tiek vyresnių klasių moksleivius ir studentus, tiek švietimo sistemos, tiek darbdavių atstovus ir personalo specialistus – pasidalinsime projekto metu atlikto tyrimo rezultatais bei sukurtais įrankiais kūrybiškumo, kritinio mąstymo, bendradrabiavimo ir komunikacijos gebėjimams vystyti.

Susitikimo metu pasidalinsime projekto metu suformuluotomis įžvalgomis, atsakysime į jūsų klausimus remdamiesi asmenine virš 10 metų patirtimi personalo vadybos ir atrankų srityje.


Temos:

  • Į ką labiausiai dėmesį kreipia vadovai, priimdami įdarbinimo sprendimus?
  • Kokių konkrečiai kompetencijų tikisi darbdavys, jei galvojate apie kryptingą karjerą pasirinktoje srityje?
  • Parodysime ir aptarsime metodus, skirtus vystyti kūrybiškumo, kritinio mąstymo, bendradarbiavimo ir komunikacijos kompetencijoms. Pasidalinsime ir instrukcijomis bei metodine medžiaga, jei rekomenduojamus metodus nuspręsite išbandyti su savo komanda.
  • Jūsų klausimai / diskusijos.

Susitikimo detalės:

  • Susitikimas vyks balandžio 28 d. (penktadienį) 15.00 – 17.00 val.
  • Vieta: Best Western Vilnius, Konstitucijos pr. 14, 09308 Vilnius.
  • Renginys nemokamas.
  • Registracija būtina – norėdami užsiregistruoti, užpildykite formą žemiau.
  • Registruodamiesi sutinkate, kad jūsų duomenys bus naudojami projekto ataskaitoje ES institucijoms. Jokios papildomos informacijos jokia forma jums nesiųsime.

Susitikimą veda

Tomas yra „Lyderystės ir verslo akademijos”, kuri specializuojasi vadovų ugdymo ir kompetencijų vadybos srityse, įkūrėjas ir lektorius. Taip vadovauja UAB „HILL International Baltic“, kuri Baltijos šalyse atstovauja vieną iš pirmųjų personalo konsultacinių kompanijų Europoje „HILL International“, dar 1976 m. įkurtą Vienoje ir šiuo metu sėkmingai veikiančią visame pasaulyje. HILL International jau daugybę metų dirba kompetencijų vertinimo, personalo vadybos ir organizacijų vystymo srityse. Tomas baigė ICF (International Coach Federation) patvirtintą „Baltijos koučingo centro“ programą “Leader as Coach“ ir NLPTM trenerio kursą JAV (The Society of NLP™ Licensed Master, Practitioner and provisional Trainer of Neuro-Linguistic Programming ®), taip pat sertifikuotas HILL Management vadybos konsultantas ir turi daugiau, nei 5000 valandų ugdymo sesijų ir mokymų vedimo patirties.