Kaip užtikrinti pakankamą tinkamų kandidatų skaičių atrankose net sudėtingomis darbo rinkos sąlygomis? 

2021 m. lapkričio 30 d. 9.00 – 16.30 val. gyvai Vilniuje.
Seminaras organizuojamis vadovaujantis tuo metu galiojančiomis taisyklėmis, galimybių pasas reikalingas.

Darbo sesija personalo vadovams ir atrankų specialistams, kuriantiems atrankų strategijas ir įgyvendinatiems darbuotojų paieškos ir atrankos projektus.​​​​​​

Darbo sesija skirta praktikai (80 – 90% laiko skiriama praktikai ir jos aptarimui) – parengti pozicijos profilį, parengtį kokybišką darbo skelbimą, parinkti tinkamą paieškos ir atrankos strategiją. Praktikai alyviai gali pasirinkti realias savo darbo situacijas / pozicijas ir sesijos metu pasiruošti planuojamoms atrankoms.

Temos:

  • Pasiruošimas atrankai – kaip sudaryti ir užpildyti kokybišką pozicijos profilį, apimantį pozicijos atsakomybes, funkcijas, užduotis, reikalingas kompetencijas bei kitą svarbią ir atrankai būtiną informaciją.
  • Kokybiško darbo skelbimo parengimas. Nuo darbo skelbimo kokybės didele dalimi priklauso ir tinkamų kandidatų srautas.
  • Paieškos metodų pasirinkimas. Darbo skelbimų portalai, socialiniai tinklai, tiesioginė paieška, rekomendacijos ir kita.
  • Atrankos kriterijų sudarymas. Formalūs ir neformalūs kriterijai, optimalus kriterijų skaičius, vertinimo procesas, kriterijų prioritetizavimas.
  • Atrankos procesas ir metodų pasirinkimas. Formalių kriterijų vertinimas, nestruktūruotas interviu, struktūruotas interviu, užduotys kandidatui, asmenybės bruožų klausimynai, bendrųjų gebėjimų tyrimai, kiti online tyrimų metodai.

Investicija:

  • Dalyvavimo kaina vienam dalyviui – 197 Eur. Iš vienos įmonės dalyvaujant dviese, taikoma 5%, trise ir daugiau – 10% nuolaida
  • Įskaičiuota: dalyvavimas 8 ak. val. seminare, atrankos dokumentų pavyzdžiai redaguojamu formatu, pietūs ir kavos pertraukos, mokymuisi reikalingos priemonės, dalyvavimo sesijoje pažymėjimas.
  • Apie konkrečią vietą Vilniuje informuosime užsiregistravusius dalyvius.

Seminarą veda

Tomas yra “Lyderystės ir verslo akademijos”, kuri specializuojasi vadovų ugdymo ir kompetencijų vadybos srityse, įkūrėjas ir lektorius. Taip vadovauja UAB „HILL International Baltic“, kuri Baltijos šalyse atstovauja vieną iš pirmųjų personalo konsultacinių kompanijų Europoje „HILL International“, dar 1976 m. įkurtą Vienoje ir šiuo metu sėkmingai veikiančią visame pasaulyje. HILL International jau daugybę metų dirba kompetencijų vertinimo, personalo vadybos ir organizacijų vystymo srityse. Tomas baigė ICF (International Coach Federation) patvirtintą „Baltijos koučingo centro“ programą “Leader as Coach“ ir NLPTM trenerio kursą JAV (The Society of NLP™ Licensed Master, Practitioner and provisional Trainer of Neuro-Linguistic Programming ®), taip pat sertifikuotas HILL Management vadybos konsultantas ir turi daugiau, nei 5000 valandų ugdymo sesijų ir mokymų vedimo patirties.