Darbuotojų paieška ir atranka nuo A iki Z bei kandidatų kompetencijų vertinimas online metodais

2020 m. lapkričio 24 – 25 d. 13.00 – 16.30 val. įskaitant 15 min. pertrauką ir klausimų – atsakymų sesijas.

Webinaras skirtas personalo vadovams ir atrankų specialistams, kuriantiems atrankų strategijas ir įgyvendinatiems darbuotojų paieškos ir atrankos projektus.​​​​​​

Webinarą sudaro dvi dalys. Galite užsiregistruoti į bet kurią dalį atskirai arba į abi iš karto.
  

I Dalis. Darbuotojų paieška ir atranka nuo A iki Z

2020 m. lapkričio 24 d. antradienį, 13.00 – 16.30 val., 59 Eur + PVM (viso 71,39 Eur)

Temos:

 • Pasiruošimas atrankai – kaip sudaryti ir užpildyti kokybišką pozicijos profilį, apimantį pozicijos atsakomybes, funkcijas, užduotis, reikalingas kompetencijas bei kitą svarbią ir atrankai būtiną informaciją.
 • Kokybiško darbo skelbimo parengimas. Nuo darbo skelbimo kokybės didele dalimi priklauso ir tinkamų kandidatų srautas.
 • Paieškos metodų pasirinkimas. Darbo skelbimų portalai, socialiniai tinklai, tiesioginė paieška, rekomendacijos ir kita.
 • Atrankos kriterijų sudarymas. Formalūs ir neformalūs kriterijai, optimalus kriterijų skaičius, vertinimo procesas, kriterijų prioritetizavimas.
 • Atrankos procesas ir metodų pasirinkimas. Formalių kriterijų vertinimas, nestruktūruotas interviu, struktūruotas interviu, užduotys kandidatui, asmenybės bruožų klausimynai, bendrųjų gebėjimų tyrimai, kiti online tyrimų metodai.

Į kainą (59 Eur + PVM) įskaičiuota:

 • 3 val. webinaras ir klausimų atsakymų sesija.
 • Aptariamų dokumentų pavyzdžiai redaguojamu formatu (pozicijos profilis, darbo skelbimas, procesiniai atrankos dokumentai)
 • Galimybė peržiūrėti webinaro įrašą vieną mėnesį nuo webinaro pabaigos.
 • Webinaro išklausymo pažymėjimas (.pdf formatu).

  

II Dalis. HILL kompetencijų analizės naudojimas atrankose ir esamų darbuotojų kompetencijų vertinimui

2020 m. lapkričio 25 d. trečiadienį, 13.00 – 16.30 val., 190 Eur + PVM (viso 229,9 Eur) įskaitant 5 tyrimo nuorodas, kurias savarankiškai naudosite esamų darbuotojų ar atrankos kandidatų vertinimui.

HILL kompetencijų analizė (HILL Competence analysis) – vienas patikimiausių online įrankių ir lietuvių kalba, skirtas įvertinti kandidatų ar esamos komandos asmenybės bruožus, bendruosius gebėjimus (loginis mąstymas, efektyvumas ir koncentracija, atidumas), profesinius interesus, vadovavimo stilių ir pardavimo stilių. Įrankį sudaro 6 aukščiau išvardinti moduliai, tad priklausomai nuo poreikio, galite naudoti bet kokią klausimynų kombinaciją.

Tyrimas tinkamas naudoti ir koučingo specialistams, konsultantams dirbant su individualiais klientais, ypač vadovais ir/ar jų komandomis. 

Temos:

 • Asmenybės bruožų tyrimas – kaip sudaryti pozicijos asmenybės modelį ir įvertinti kandidatų tinkamumą atsižvelgiant tiek į poziciją, tiek į komandos, organizacijos ir tiesioginio vadovo charakteristikas.
 • Bendrųjų gebėjimų moduliai. Kokiose situacijose juos verta naudoti ir kokius sprendimus priimti vadovaujantis tiriamųjų rezultatais.
 • Profesinių interesų tyrimas. Kaip identifikuoti kandidatui tinkamiausią darbo aplinką.
 • Vadovavimo stiliaus klausimynas. Klausimynas skirtas įvertinti tiek esamų, tiek būsimų vadovų žinias ir požiūrį į vadybą. Šis klausimynas padės jums priimti sprendimus dėl vadovų pasirinkimo ir ugdymo.
 • Pardavimo stiliaus klausimynas. Skirtingose situacijose (skirtingi produktai, skirtingos rinkos, skirtinga pardavimo proceso trukmė, skirtinig klientai ir pan.) skirtingi pardavimo stiliai yra vertingi – šis klausimynas leis tinkamiau pasirinkti žmones į pardavimo pozicijas.

Į kainą (190 Eur + PVM) įskaičiuota:

 • 3 val. webinaras ir klausimų atsakymų sesija.
 • HILL kompetencijų analizės naudojimo metodiniai nurodymai.
 • Kompetencijų modelio vadovams ir pardavimo specialistams pavyzdžiai.
 • Net 5 tyrimo nuorodos, kurias savo nuožiūra panaudosite esamų darbuotojų arba kandidatų kompetencijų vertinimui. Vien šių klausimynų vertė yra 700 Eur + PVM.
 • Galimybė neribotą laiką peržiūrėti webinaro įrašą.
 • Webinaro išklausymo pažymėjimas (.pdf formatu).

 

Užsiregistruokite į pilną abiejų dienų programą iki 2020 m. lapkričio 20 d. penktadienio  (249 Eur + PVM) ir papildomai HILL kompetencijų tyrimą padovanosime jums asmeniškai.

 

Webinarą veda

Tomas yra “Lyderystės ir verslo akademijos”, kuri specializuojasi vadovų ugdymo ir kompetencijų vadybos srityse, įkūrėjas ir lektorius. Taip vadovauja UAB „HILL International Baltic“, kuri Baltijos šalyse atstovauja vieną iš pirmųjų personalo konsultacinių kompanijų Europoje „HILL International“, dar 1976 m. įkurtą Vienoje ir šiuo metu sėkmingai veikiančią visame pasaulyje. HILL International jau daugybę metų dirba kompetencijų vertinimo, personalo vadybos ir organizacijų vystymo srityse. Tomas baigė ICF (International Coach Federation) patvirtintą „Baltijos koučingo centro“ programą “Leader as Coach“ ir NLPTM trenerio kursą JAV (The Society of NLP™ Licensed Master, Practitioner and provisional Trainer of Neuro-Linguistic Programming ®), taip pat sertifikuotas HILL Management vadybos konsultantas ir turi daugiau, nei 5000 valandų ugdymo sesijų ir mokymų vedimo patirties.