Darbuotojų motyvacija nuo A iki Z: kaip kurti darbo aplinką, kad pritrauktumėte, išlaikytumėte ir įgalintumėte didžiausius talentus?

2019 m. lapkričio 19 – 20 d. 9.00 – 16.30 val., Vilnius

Ko tikėtis?

Sesija skirta vadovams geriau suvokti vidinius žmonių elgesio motyvus, išorinių veiksnių įtaką motyvacijai ir padėti sukurti įkvepiančią darbo aplinką, kurioje žmonės su entuziazmu ir energija siekia bendrų tikslų. Taip pat pateikti svarbiausius atlygio sistemos sudarymo principus, leidžiančius tinkamai skatinti žmones už organizacijai vertingą elgesį ir rezultatus.

Pagrindinės temos:

  • Motyvacijos struktūra.
  • Motyvuojantys ir demotyvuojantys faktoriai.
  • Išorinė ir vidinė motyvacija – pagrindinių motyvacijos teorijų praktinis pritaikymas sprendimams tiek kuriant atlygio sistemą organizacijos mastu, tiek kasdieniam vadovo darbui.
  • Finansinio atlygio sistema – sudarymo principai, didžiausi iššūkiai ir kaip ją susieti su bendra organizacijos ar komandos strategija ir tikslais.
  • Tiesioginio vadovo įtaka darbuotojų motyvacijai – kokie vadovo įgūdžiai ir veiksmai turi didžiausią poveikį.
  • Organizacijos tradicijų ir darbo principų įtaka darbuotojų motyvacijai.
  • Motyvuojančios darbo aplinkos kūrimas nuolat besikeičiančioje darbo rinkoje.
  • Skirtingos kartos – ar gali tos pačios taisyklės būti tinkamos visiems?

Seminaro detalės:

Vieta: Vilnius Grand Resort.
Laikas: lapkričio 19 d. (antradienis) – 20 d. (trečiadienis) 9.00 – 16.30 val.

Investicija: 340 Eur + PVM (5% nuolaida taikoma iš vienos įmonės registruojant 2 – 3 dalyvius; 10% nuolaida taikoma iš vienos įmonės registruojant 4 ir daugiau dalyvių).

Įskaičiuota: dviejų dienų seminaras; pietūs ir kava abi dienas, seminaro darbo knyga ir mokymosi priemonės.

Keletas Tomo seminarų dalyvių atsiliepimų:

„Labai stipru buvo visos praktinės užduotys, nes tik praktikos dėka žinios iš tiesų panaudojamos.“ – Kasparas Tolkušinas, UAB „Dorena“

„Dėkoju jums už puikius mokymus. Tikrai rasiu pritaikymą tiek darbiniame, tiek asmeniniame kontekste. Turinys puikus, adaptuotas prie grupės poreikių ir  gan plataus spektro savo pritaikymu.“ – Laurynas Keršys, UAB „Baltic Travel Service“

„Diskusijos, praktinės užduotys grupelėse, dalinimasis patirtimi, sukauptomis žiniomis – susirinkusių mokytis, geranoriškų dalyvių dėka visa tai buvo.“ – Erika Dainienė, Kermi GmbH atstovas Lietuvoje

„Norėčiau padėkoti už žinias, naują patirtį ir pozityvą seminaro metu bei puikiai surinktą įvairių asmenybių komandą.“ – Živilė Ališauskaitė, UAB „BPN LT“

„Ačiū labai už puikiai organizuotus mokymus. Turinys buvo aiškus, o temos – aktualios.“ – Marius Stundžia

Papildoma informacija

Užsiregistruokite užpildę registracijos formą žemiau. Dėl bet kokios papildomos informacijos, taip pat, jei Jus domina galimybė suorganizuoti vidinę ugdymo programą tik jūsų įmonės vadovams, susisiekite su Aušra Zabielaite – ausra@hill-management.eu, +370 615 87686.

 

 

Seminarą veda Tomas Jocius

Tomas yra “Lyderystės ir verslo akademijos”, kuri specializuojasi vadovų ugdymo ir kompetencijų vadybos srityse, įkūrėjas ir lektorius. Taip vadovauja UAB „HILL International Baltic“, kuri Baltijos šalyse atstovauja vieną iš pirmųjų personalo konsultacinių kompanijų Europoje „HILL International“, dar 1976 m. įkurtą Vienoje ir šiuo metu sėkmingai veikiančią visame pasaulyje. HILL International jau daugybę metų dirba kompetencijų vertinimo, personalo vadybos ir organizacijų vystymo srityse. Tomas baigė ICF (International Coach Federation) patvirtintą „Baltijos koučingo centro“ programą “Leader as Coach“ ir NLPTM trenerio kursą JAV (The Society of NLP™ Licensed Master, Practitioner and provisional Trainer of Neuro-Linguistic Programming ®), taip pat sertifikuotas HILL Management vadybos konsultantas ir turi daugiau, nei 5000 valandų ugdymo sesijų ir mokymų vedimo patirties.