Vidiniai mokymai

Tikime, kad vidiniai mokymai – tai investicija, kurianti ilgalaikius teigiamus pokyčius ir padedanti siekti geresnių rezultatų nuolat. Mokymų efektyvumą matuojame Jūsų rezultatais, todėl kiekviena programa paremta konkrečių praktinių įgūdžių, svarbiausių mokymų dalyvių veikloje, formavimu. Tai ne tik mokymai, nes organizuojame atsakingai – įvertinę Jūsų kompanijos siekius, darbo specifiką ir parinkdami efektyviausius įrankius jiems įgyvendinti greičiau, taip pat mokymams keliamus tikslus ir jų matavimo rodiklius.

Bendradarbiavimas paprastai susideda iš šių etapų:

  1. Situacijos auditas.
  2. Mokymams keliamų tikslų ir norimų pokyčių identifikavimas.
  3. Ugdymo programos paruošimas ir įgyvendinimas.
  4. Darbo sesija su atsakingais asmenimis apie naujų įrankių ir įgūdžių nuolatinį pritaikymą bei skatinimą darbo vietoje ir rezultatų matavimą.
  5. Konsultacinis palaikymas.
  6. Grįžtamojo ryšio darbo sesija su mokymų dalyviais praėjus 3 – 4 savaitėms po mokymų.

Aišku, galima ir paprasčiau – tiesiog pasirinkite iš jau paruoštų specializuotų mokymo programų.

Ugdyti ir tobulinti galime tai, ką galime išmatuoti. Praktika rodo, kad jei siekiate ilgalaikių tikslų ir pokyčių, ilgalaikės ugdymo programos veiksmingiausios, nes jas sudaro ne tik aukščiau išvardinti etapai, bet ir konkrečios užduotys tarp programos modulių įgūdžiams dar geriau įsisavinti, komandinės ir individualios ugdymo (koučingo) sesijos, objektyvi progreso stebėjimo ir įvertinimo sistema, leidžianti stebėti pokyčius nuolat, pagalba priimant principinius sprendimus.

Susipažinkite su mokymo programomis

Visai komandai