Vadovams

Natūralu, kad darni, efektyviai ir pelningai veikianti komanda – kiekvieno vadovo siekis. Jei jūs vadovas, tikriausiai prisimenate tas situacijas kai deleguotos užduotys buvo padarytos, per vėlai (ar išvis neatliktos), kai darbai buvo atlikti kitaip, kai sveikas protas reikalauja atlikti kažką, ko nėra pareiginėse instrukcijose, ir instrukcijos laimi, kai ir pačiam sunku rasti atsakymą į klausimą “kodėl stengtis labiau?” Kiek kainuoja nesusikalbėjimas? Ypač, kai asmeniniai (dažnai emociniai) interesai yra svarbesni už bendrus kompanijos ir komandos rezultatus.

“Lyderystės ir verslo akademijos” mokymo programos vadovams yra apie „chemiją“. Taip. Apie tai, kaip išlaisvinti ir kryptingai panaudoti žmonių energiją, entuziazmą, kūrybiškumą. Apie pasitikėjimu ir dėmesiu žmonėms grįstos vidinės aplinkos ir organizacijos (arba komandos) kultūros kūrimą. Apie tai, kad bendra vizija ir vertybės svarbu. Taip pat apie atsakomybę. Tai programa tikintiems, kad žmogus yra kur kas daugiau, nei žinios, įgūdžiai, ar dvi rankos patikėtoms užduotims atlikti, ir norintiems išlaisvinti tikrąjį organizacijos ar komandos potencialą.

Per mokymus vadovai:

  • Įgauna žinių apie skirtingus lyderystės stilius, jų poveikį organizacijai bei atranda savąjį, leidžiantį veikti efektyviau ir kryptingiau.
  • Praktiškai išbando instrumentus, padedančius išgryninti kompanijos viziją, suformuoti siekius ir suplanuoti jų įgyvendinimą nuo A iki Z.
  • Geriau suvokia tiek išorinės, tiek vidinės žmonių motyvacijos struktūras ir strategijas, todėl tampa lankstesni įkvėpdami komandą ir deleguodami užduotis.
  • Praktiškai išbando ir išmoksta taikyti veiksmingiausius vadovo darbe koučingo įrankius, padedančius efektyviau ugdyti komandą, dar tikslingiau išnaudoti susirinkimams skirtą laiką, vesti kūrybines sesijas, spręsti sudėtingas užduotis ir planuoti projektų įgyvendinimą.
  • Įgauna praktinių įrankių, padedančių nuolat kurti orientuotą į sprendimus ir rezultatus, grįstą pasitikėjimu, kūrybišką ir pozityvią vidinę kompanijos atmosferą.
  • Praktinių užsiėmimų metu pasisemia naujų įžvalgų, idėjų efektyvesnei veiklai ir atranda atsakymų į atsineštus klausimus.
  • Aišku, ir dar daugiau.

Pagrindinės temos vadovams:

  • Veiksmingiausi koučingo įrankiai vadovo darbe ir koučingo kultūra organizacijoje.
  • Kaip įtaigiau komunikuoti, deleguoti ir motyvuoti geresniems rezultatams?

Norėdami gauti papildomos išsamų mokymo programos pristatymą, susisiekite telefonu (+370 699 48746 Tomas) ar el. paštu tomas<eta>lyderystesakademija.lt.