Jau šeštą kartą!

Juodasis diržas VADYBOJE: 7 svarbiausios efektyvių vadovų kompetencijos

2019 m. sausio 22 – 23 d. 10.00 – 18.00 val., reabilitacijos centras UPA, Druskininkai

Kam skirtas ir apie ką šis seminaras?

Seminaras skirtas vadovams, turintiems tiesioginių pavaldinių ir norintiems siekti aukštesnių komandos rezultatų per efektyvesnę vadybą. Temos apima svarbiausias vadybos žmonėms kompetencijas, tokias kaip delegavimas, grįžtamojo ryšio teikimas, darbuotojų pasirinkimas ir ugdymas, motyvavimas, komandos darbo organizavimas (tiek asmeninių, tiek komandos prioritetų nustatymas; užduočių paskirstymas tinkamiems žmonėms; tinkamų veiksmų ir rezultatų rodiklių nustatymas) bei efektyvi komunikacija.

Kurio lygmens vadovams skirti mokymai?

Šioje programoje dalyvavo tiek pradedantys vadovai, tiek aukščiausio lygio, vadovaujantys šimtus darbuotojų turinčioms kompanijoms, ir visi atrado praktinių įžvalgų, leidžiančių siekti geresnių rezultatų per efektyvesnę vadybą. Programa paremta kompetencijomis, būtinomis siekiant efektyviai vadovauti žmonėms, nepriklausomai nuo konkretaus vadovavimo lygmens. Kuo vadovo pozicija aukštesnė, kuo aukštesnių tikslų siekia ir kuo stipresnę komandą vadovas veda, tuo šios kompetencijos tampa svarbesnės, tad programą verta rinktis ne pagal pozicijos lygį, o pagal siekiamas sustiprinti kompetencijas.

Pagrindinės temos:

  • 5 kertiniai elementai, nulemiantys elgesį ir rezultatus. Į ką vadovui svarbiausia atsižvelgti pasirenkant ir ugdant žmones?
  • Vadovo vaidmuo komandoje ir organizacijoje – svarbiausi prioritetai, užduotys, nuostatos ir įgūdžiai.
  • 3 vadovavimo stiliai. Kokia tiesioginė jų įtaka komandos ar organizacijos rezultatams ir kaip, priklausomai nuo situacijos, pasirinkti tinkamiausią?
  • Kaip rasti, pritraukti ir išsirinkti tinkamiausius žmones sau ir savo komandai? Dažniausios klaidos paieškos ir atrankos procese bei kaip jų išvengti. 5 elementai, nulemiantys darbuotojų pasirinkimo sėkmę.
  • Dažniausios grįžtamojo ryšio teikimo klaidos ir kaip jų išvengti, asmeninės savybės ir nuostatos, įgalinančios kokybiškai teikti ir priimti grįžtamąjį ryšį. Kokybiško grįžtamojo ryšio pokalbio algoritmas ir praktika.
  • Pagrindinės kokybiško delegavimo prielaidos. Delegavimo pokalbio struktūra ir praktika.
  • Komandos ugdymas – kaip objektyviai identifikuoti ugdymo poreikį, įvertinti ugdymo potencialą ir kaštus, kokius ugdymo metodus kokiose situacijose verta taikyti bei kaip objektyviai išmatuoti ugdymo efektyvumą?
  • Kaip užtikrinti aukštą darbuotojų įsitraukimą ir motyvaciją – organizacinės kultūros, atlygio sistemos, tiesioginio vadovo ir kitų faktorių įtaka darbuotojų motyvacijai. Praktinės 4 motyvacijos teorijų įžvalgos vadybos kontekste.

Seminaro detalės:

Vieta: reabilitacijos centras UPA, Druskininkai
Laikas: sausio 22 d. (antradienis) 10.00 – 18.00 val. / sausio 23 d. (trečiadienis) 9.00 – 17.00 val.

Investicija: 390 Eur + PVM (5% nuolaida taikoma iš vienos įmonės registruojant 2 – 4 dalyvius; 10% nuolaida taikoma iš vienos įmonės registruojant 5 ir daugiau dalyvių).

Įskaičiuota: dviejų dienų seminaras; apgyvendinimas jaukiame kambaryje (1 nakvynė), atitinkančiame 4 žvaigždučių viešbučio standartą; neribotas apsilankymas baseino ir pirčių komplekse vieną kartą; masažas; pasirinkto tipo gydomoji vonia; pietūs abi dienas, antradienio vakarienė ir trečiadienio pusryčiai; kavos pertraukos; seminaro darbo knyga ir mokymosi priemonės.

Keletas dalyvių atsiliepimų:

„Labai stipru buvo visos praktinės užduotys, nes tik praktikos dėka žinios iš tiesų panaudojamos.“ – Kasparas Tolkušinas, UAB „Dorena“

„Dėkoju jums už puikius mokymus. Tikrai rasiu pritaikymą tiek darbiniame, tiek asmeniniame kontekste. Turinys puikus, adaptuotas prie grupės poreikių ir  gan plataus spektro savo pritaikymu.“ – Laurynas Keršys, UAB „Baltic Travel Service“

„Diskusijos, praktinės užduotys grupelėse, dalinimasis patirtimi, sukauptomis žiniomis – susirinkusių mokytis, geranoriškų dalyvių dėka visa tai buvo.“ – Erika Dainienė, Kermi GmbH atstovas Lietuvoje

„Norėčiau padėkoti už žinias, naują patirtį ir pozityvą seminaro metu bei puikiai surinktą įvairių asmenybių komandą.“ – Živilė Ališauskaitė, UAB „BPN LT“

„Ačiū labai už puikiai organizuotus mokymus. Turinys buvo aiškus, o temos – aktualios.“ – Marius Stundžia, UAB „Pakmarkas“

Registracija

Dėl registracijos ar bet kokios papildomos informacijos, taip pat jei Jus domina galimybė suorganizuoti vidinę ugdymo programą tik jūsų įmonės vadovams, susisiekite su Aušra Zabielaite – ausra@hill-management.eu, +370 615 87686. Registruodamiesi nurodykite: savo vardą ir pavardę; telefono numerį ir elektroninio pašto adresą, kad prireikus galėtume operatyviai su jumis susisiekti, bei atstovaujamos įmonės rekvizitus sąskaitai.

 

Seminarą veda Tomas Jocius

Dabar Tomas vadovauja UAB „HILL International Baltic“, kuri Baltijos šalyse atstovauja vieną iš pirmųjų personalo konsultacinių kompanijų Europoje „HILL International“, dar 1976 m. įkurtą Vienoje ir šiuo metu sėkmingai veikiančią visame pasaulyje. HILL International jau daugybę metų padeda vadovams siekti aukščiausio meistriškumo ir dirba organizacijų vystymo, personalo vadybos ir vadybos srityse. Tomas baigė ICF (International Coach Federation) patvirtintą „Baltijos koučingo centro“ programą “Leader as Coach“ ir NLPTM trenerio kursą JAV (The Society of NLP™ Licensed Master, Practitioner and Trainer of Neuro-Linguistic Programming ®), taip pat sertifikuotas HILL Management vadybos konsultantas ir turi daugiau, nei 3000 valandų ugdymo sesijų ir mokymų vedimo patirties.

Programos pirstatymą ir registracijos formą galite parsiųsti paspaudę šią nuorodą.