Efektyvus vadovo prioritetų nusistatymas, asmeninės ir komandos veiklos organizavimas

2019 m. gegužės 21 – 22 d. 9.00 – 16.30 val., Vilnius

Kokios kompetencijos ugdomos?

  • Prioritetų nusistatymas, efektyvus užduočių paskirstymas pagal svarbos ir skubos faktorius.
  • Sprendimų priėmimas – efektyvus užduočių paskirstymas sau ir komandai. 
  • Kompleksinių komandos ar organizacijos tikslų įgyvendinimo planavimas kartu su komanda.
  • Delegavimas – vadovo susitelkimas į svarbiausias užduotis per kokybišką delegavimą.

Ko tikėtis?

Sesija skirta vadovų laiko planavimo ir sprendimų priėmimo įgūdžiams stiprinti. Po mokymų dalyviai efektyviau planuoja (nusistato prioritetus, deleguoja) savo ir komandos laiką. Taip pat gauna ir išbando metodiką kompleksiniams projektams planuoti kartu su komanda. Tai išskirtinai praktinė darbo sesija – 80% – 90% laiko skiriama užduočių atlikimui individualiai ir grupėse bei aptarimui.

Pagrindinės temos:

  • Dalyviai atlieka vadovų laiko valdymo įgūdžių vertinimo užduotį (HILL Time Management Check©) | Praktinė situacijos analizė (30+ užduočių) – prioritetų nusistatymas (kurias užduotis atlikti greičiau, kurias atidėti), sprendimų priėmimas (kurias užduotis atlikti pačiam, kurias deleguoti); delegavimas tinkamiems asmenims (sprendimas, kam konkrečiai deleguoti užduotis ir kada).
  • Užduočių ir projektų planavimas komandoje, kai turi būti priimami bendri sprendimai pagal svarbą, skubumą, reikalingus resursus ir poveikį galutiniam rezultatui.
  • Vadovo kasdienės veiklos auditas ir galimos korekcijos (kiekvienas dalyvis atlieka savo kasdienės veiklos, užduočių ir funkcijų analizę bei numato jo optimizavimo galimas kryptis ir veiksmus).

Seminaro detalės:

Vieta: Vilnius
Laikas: gegužės 21 d. (antradienis) – 22 d. (trečiadienis) 9.00 – 16.30 val.

Investicija: 340 Eur + PVM (5% nuolaida taikoma iš vienos įmonės registruojant 2 – 3 dalyvius; 10% nuolaida taikoma iš vienos įmonės registruojant 4 ir daugiau dalyvių).

Įskaičiuota: dviejų dienų seminaras; pietūs ir kava abi dienas, seminaro darbo knyga ir mokymosi priemonės.

Keletas Tomo seminarų dalyvių atsiliepimų:

„Labai stipru buvo visos praktinės užduotys, nes tik praktikos dėka žinios iš tiesų panaudojamos.“ – Kasparas Tolkušinas, UAB „Dorena“

„Dėkoju jums už puikius mokymus. Tikrai rasiu pritaikymą tiek darbiniame, tiek asmeniniame kontekste. Turinys puikus, adaptuotas prie grupės poreikių ir  gan plataus spektro savo pritaikymu.“ – Laurynas Keršys, UAB „Baltic Travel Service“

„Diskusijos, praktinės užduotys grupelėse, dalinimasis patirtimi, sukauptomis žiniomis – susirinkusių mokytis, geranoriškų dalyvių dėka visa tai buvo.“ – Erika Dainienė, Kermi GmbH atstovas Lietuvoje

„Norėčiau padėkoti už žinias, naują patirtį ir pozityvą seminaro metu bei puikiai surinktą įvairių asmenybių komandą.“ – Živilė Ališauskaitė, UAB „BPN LT“

„Ačiū labai už puikiai organizuotus mokymus. Turinys buvo aiškus, o temos – aktualios.“ – Marius Stundžia

Papildoma informacija

Dėl registracijos ar bet kokios papildomos informacijos, taip pat, jei Jus domina galimybė suorganizuoti vidinę ugdymo programą tik jūsų įmonės vadovams, susisiekite su Aušra Zabielaite – ausra@hill-management.eu, +370 615 87686.
Seminarą veda Tomas Jocius

Tomas yra „Lyderystės ir verslo akademijos“, kuri specializuojasi vadovų ugdymo ir kompetencijų vadybos srityse, įkūrėjas ir lektorius. Taip vadovauja UAB „HILL International Baltic“, kuri Baltijos šalyse atstovauja vieną iš pirmųjų personalo konsultacinių kompanijų Europoje „HILL International“, dar 1976 m. įkurtą Vienoje ir šiuo metu sėkmingai veikiančią visame pasaulyje. HILL International jau daugybę metų dirba kompetencijų vertinimo, personalo vadybos ir organizacijų vystymo srityse. Tomas baigė ICF (International Coach Federation) patvirtintą „Baltijos koučingo centro“ programą “Leader as Coach“ ir NLPTM trenerio kursą JAV (The Society of NLP™ Licensed Master, Practitioner and provisional Trainer of Neuro-Linguistic Programming ®), taip pat sertifikuotas HILL Management vadybos konsultantas ir turi daugiau, nei 3000 valandų ugdymo sesijų ir mokymų vedimo patirties.