Treneris

tomasTomas yra VšĮ “Lyderystės ir verslo akademija” įkūrėjas, mokymo programų autorius ir ugdymo treneris. Kiekviena mokymų programa paremta asmenine verslų vystymo, pardavimo strategijų kūrimo, projektų valdymo, vadovavimo, ugdymo praktikos patirtimi ir atradimais, nes knygas galite perskaityti, tik svarbu pasirinkti tinkamai, kurias, jei norite greičiau atrasti tai, kas Jums svarbiausia dabar.

Taip pat seniausios NLP mokymo organizacijos (The Society of NLP™) licenzijuotas NLP treneris (Licensed Trainer of Neuro-Linguistic Programming ®).

Dar – sertifikuotas koučeris, pagal ICF (International Coach Federation) patvirtintą Baltijos koučingo centro programą “Leader as Coach“; International coach & trainer association certified “Enneagram Practitioner”.

Ir toliau besimokantis. Nes šiandien, kai pokyčiai (beje, vykstantys greičiau, negu bet kada anksčiau) yra vienintelis pastovus dalykas, verta sugebėti mokytis greitai, kadangi tai, kas veikė prieš 10 metų (ar net vakar), nebūtinai bus veiksminga ir šiandien.

Turbūt sutiksite, kad mes neišmokstame vien skaitydami ar klausydami, išmokstame veikdami – tiek kiek reikia, kol pasiekiame norimą rezultatą. Kaip vaikai – tikslui pasiekti sugalvoja tiek būdų, kiek reikia, nes dar vienas būdas egzistuoja visada. Kad ir Thomas Alva Edison’as – prisimeni – 10000 bandymų, kol lemputė galų gale ryškiai šviečia. O ar žinai, kad jis ištyrė 17000 augalų, kol atrado tą, iš kurio išgaunamas lateksas? Dabar žinai. Tokie ir mokymai – skirti atrasti ir išmokti – tai, ko nerasi knygose.

Aišku, kad verta mokytis visko, kas veikia, tačiau jei norite sutaupyti laiko išsamiai studijuodami NLP, komunikacijos, koučingo mokslus ir atsirinkinėdami, kas veiksmingiausia Jums – pasirinkite specializuotas reikalingų įgūdžių lavinimo programas pagal savo sritį ir padarykite tai greičiau – vadovams, pardavėjams, klientų aptarnavimo specialistams, visam kolektyvui – komandos stiprinimo renginiai, o norintiems įtaigiau komunikuoti su auditorija – mokyti, ugdyti, vesti susirinkimus, skaityti pranešimus, prezentacijas, vesti renginius – “Charizmos galia versle – įtaigios komunikacijos menas” – ne kartą išbandyta ir visada veiksminga.

Dėl papildomos informacijos peržiūrėkite LinkedIn profilį arba gaukite CV, klientų sąrašą ir galinčių rekomenduoti asmenų kontaktus parašę laišką el. paštu tomas@lyderystesakademija.lt.

Norėdami aptarti ugdymo galimybes individualiai arba Jūsų kompanijoje, susiekite su Tomu:

Mob. tel.: +370 699 48746
tomas@lyderystesakademija.lt