Pardavimų meistriškumo grupė

Turbūt sutiksite, kad šiandien klientai tuos pačius produktus ir paslaugas gali rinktis iš daugelio tiekėjų. Kaip jūs dažniausiai nusprenžiate, kur apsilankysite vėl? Produkcija, kokybė, kaina, ar tai, kaip su jumis bendrauja ir kaip gerai jaučiatės ir rūpite?

Pardavimo specialistų ugdymas mūsų požiūriu – tai investicija, kuri grįžta su kaupu realiai – komandos savijauta (kitaip jaučiamės – kitaip veikiame), darbo efektyvumu ir svarbiausia – finansiniais rezultatais.

Pardavimas – tai procesas, beje nuolat kintantis, nes nėra dviejų identiškų klientų. Mokymai – taip pat. Vieni pasirenka nuolatinį reguliarų pardavimo komandos ugdymą, kiti – konkrečių įgūdžių lavinimo programas – priklausomai nuo to, kokio rezultato tikitės. Pardavėjo galia šiandien yra jautrumas nuolat pastebėti, kas veikia, taip pat identifikuoti, kas neveikia, ir jei kažkas neveikia, imkis kažko kito. Taip ir mokomės – įdomiai, dinamiškai, veikdami!

Mokymų temos aktyviems pardavėjams:

  • Ilgalaikė ugdymo programa “Aktyvių pardavimų meistras”.
  • Pardavimo psichologija ir svarbiausi asmeniniai aktyvių pardavėjų įgūdžiai.
  • Poreikių vystymo technologija – SPIN – praktiškai.
  • Pardavimo strategija (asmeninė / kompanijos) ir pardavimo proceso valdymas.
  • Charizmos galia versle – įtaigios komunikacijos menas.

Norėdami gauti išsamią ugdymo programos aktyviems pardavėjams programą, susisiekite telefonu (+370 673 05222 Tomas) arba el. paštu tomas<eta>lyderystesakademija.lt.