Kokybiškas KOMPETENCIJŲ MODELIO kūrimas ir diegimas organizacijoje

(+ atlygio sistema, efektyvesnė atranka ir talentų vadyba, darbuotojų ugdymas)

2019 m. kovo 21 – 22 d. 10.00 – 18.00 val., reabilitacijos centras UPA, Druskininkai

Kam skirtas ir apie ką šis seminaras?

Seminaras skirtas personalo vadovams ir specialistams, planuojantiems ar jau dalyvaujantiems kompetencijų modelio/atlygio sistemos/talentų programos kūrimo procese.

Ko tikėtis?

Kompetencijų vadyba kardinaliai skiriasi nuo tradicinės personalo vadybos, nes remiasi skirtingomis kertinėmis prielaidomis apie tai, kas lemia organizacijos sėkmę. Tai atskiras požiūrio ir metodikų rinkinys, todėl kompetencijų modelis nekuria vertės pats savaime (net gali turėti neigiamos įtakos organizacijos efektyvumui ir pelningumui, jei kuriamas ir diegiamas netinkamai), nebent yra aiškiai susisietas su organizacijos tikslais, atlygio sistema, darbuotojų atrankos strategija, vidiniais karjeros ir ugdymo planais, reguliariu kompetencijų vertinimu ir iš jo išplaukiančiais sprendimais ir veiksmais. Taip pat svarbus darbuotojų įtraukimas ir pritarimas, kad kompetencijų vadyba kurtų maksimalią pridėtinę vertę organizacijai.

Kompetencijų modelio kūrimas yra gan ilgas procesas, todėl jo pradžioje pasukus šiek tiek ne tuo keliu galimos didžiulės laiko ir pinigų sąnaudos, kurios galų gale nesukurs norimo rezultato.

Seminaro metu žingsnis po žingsnio aptarsime kompetencijų modelio kūrimo ir diegimo tikslus, strategijas, etapus, dažniausiai pasitaikančias klaidas, naudas ir rizikas, kad seminaro pabaigoje turėtumėte visą reikalingą informaciją bei veiksmų planą sprendimams AR ir KAIP kurti ir diegti kompetencijų modelį savo organizacijoje.

Pagrindinės temos:

  • Kompetencijų vadyba bendrame organizacijos strategijos kontekste. Didžiausi iššūkiai prieš priimant sprendimą bei dažniausiai pasitaikančios ir brangiausiai kainuojančios klaidos.
  • Kompetencija; kompetencijų biblioteka; kompetencijų modelis; bendrosios, specialiosios, vadybinės, profesinės kompetencijos – kas konkrečiai tai yra ir kas nėra?
  • Kompetencijų modelio struktūra – kaip atrodo kokybiškas galutinis rezultatas?
  • Trys skirtingos kompetencijų modelio kūrimo strategijos: procesai, skirtumai, rizikos ir privalumai.
  • POTENCIALO (potential) ir VYKDYMO (performance) matrica.
  • Kompetencijų vertinimo metodikų apžvalga (asmenybės profilis, bendrųjų gebėjimų vertinimas, vertinimo centras, 3600 grįžtamojo ryšio tyrimas ir kiti). Skirtingų metodikų patikimumas, privalumai ir trūkumai. Kurią metodiką kuriose situacijose naudoti vertingiausia?
  • Kompetencijų modelio ir atlygio sistemos sąsajos.
  • Kompetencijų modelis darbuotojų atrankoje.
  • Kompetencijų modelis talentų identifikavimui, ugdymui ir karjeros planavimui.
  • Kompetencijų modelis ir darbuotojų ugdymas.

Seminaro detalės:

Vieta: reabilitacijos centras UPA, Druskininkai
Laikas: kovo 21 d. (ketvirtadienis) 10.00 – 18.00 val. / kovo 22 d. (penktadienis) 9.00 – 17.00 val.

Investicija: 390 Eur + PVM (5% nuolaida taikoma iš vienos įmonės registruojant 2 – 3 dalyvius; 10% nuolaida taikoma iš vienos įmonės registruojant 4 ir daugiau dalyvių).

Užsiregistravusiems iki 2019 m. vasario 28 d. vieną SPA procedūrą padovanosime.

Įskaičiuota: dviejų dienų seminaras; apgyvendinimas jaukiame kambaryje (1 nakvynė); neribotas apsilankymas baseino ir pirčių komplekse vieną kartą; pietūs abi dienas, ketvirtadienio vakarienė ir penktadienio pusryčiai; kavos pertraukos; seminaro darbo knyga ir mokymosi priemonės.

Keletas dalyvių atsiliepimų iš Tomo Jociaus seminarų:

„Labai stipru buvo visos praktinės užduotys, nes tik praktikos dėka žinios iš tiesų panaudojamos.“ – Kasparas Tolkušinas, UAB „Dorena“

„Dėkoju jums už puikius mokymus. Tikrai rasiu pritaikymą tiek darbiniame, tiek asmeniniame kontekste. Turinys puikus, adaptuotas prie grupės poreikių ir  gan plataus spektro savo pritaikymu.“ – Laurynas Keršys, UAB „Baltic Travel Service“

„Diskusijos, praktinės užduotys grupelėse, dalinimasis patirtimi, sukauptomis žiniomis – susirinkusių mokytis, geranoriškų dalyvių dėka visa tai buvo.“ – Erika Dainienė, Kermi GmbH atstovas Lietuvoje

„Norėčiau padėkoti už žinias, naują patirtį ir pozityvą seminaro metu bei puikiai surinktą įvairių asmenybių komandą.“ – Živilė Ališauskaitė, UAB „BPN LT“

„Ačiū labai už puikiai organizuotus mokymus. Turinys buvo aiškus, o temos – aktualios.“ – Marius Stundžia, UAB „Pakmarkas“

Registracija

Dėl registracijos ar bet kokios papildomos informacijos, taip pat jei jus domina galimybė organizuoti vidines darbo sesijas kompetencijų vadybos klausimais tik jūsų kompanijoje, ar konsultacinis palaikymas kompetencijų modelio/atlygio sistemos/talentų programos kūrimo procese, susisiekite su Aušra Zabielaite – ausra@hill-management.eu, +370 615 87686.

 

Seminarą veda Tomas Jocius

Dabar Tomas vadovauja UAB „HILL International Baltic“, kuri Baltijos šalyse atstovauja vieną iš pirmųjų personalo konsultacinių kompanijų Europoje „HILL International“, dar 1976 m. įkurtą Vienoje ir šiuo metu sėkmingai veikiančią visame pasaulyje. HILL International jau daugybę metų padeda padeda savo klientams priimti kokybiškus personalo vadybos sprendimus ir dirba organizacijų vystymo, personalo vadybos ir vadybos srityse. Tomas baigė ICF (International Coach Federation) patvirtintą „Baltijos koučingo centro“ programą “Leader as Coach“ ir NLPTM trenerio kursą JAV (The Society of NLP™ Licensed Master, Practitioner and provisional Trainer of Neuro-Linguistic Programming ®), taip pat sertifikuotas HILL Management vadybos konsultantas ir turi daugiau, nei 3000 valandų ugdymo sesijų ir mokymų vedimo patirties.

Programos pirstatymą pdf formatu ir registracijos formą galite parsiųsti paspaudę šią nuorodą.